خبرنگار الجزیره حضور گسترده ایرانیان را به "دریای خروشان ملت" تشبیه كرد
خبرنگار شبكه الجزیره در گزارش خود از حضور گسترده و پرشور ملت ایران در دفاع از رهبر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار شگفتی كرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری الجزیره، خبرنگار شبكه الجزیره در گزارش خود از راهپیمایی مردم تهران گفت: امروز شاهد دریای خروشان مردم هستم كه با تجمع در میدان آزادی و خیابان های اطراف، سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

براساس این گزارش، "نازنین مشیری" خبرنگار شبكه خبری الجزیره از حضور گسترده و میلیونی مردم تهران در مراسم سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود، در مكانی كه من حضور دارم و در خیابانهای تهران ، شاهد دریای خروشان ایرانیانی هستم كه با حمل پرچم های ایران، تصاویر امام خمینی و رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای و پلاكاردهایی با شعار مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل، با شور فراوان در جشن سی و یكمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران شركت كرده اند.

وی در ادامه افزود: مردم در سكوت به سخنان "محمود احمدی نژاد" گوش فرا دادند.

به گفته "مشیری"، احمدی نژاد در سخنرانی امروز خود غنی سازی انبوه اورانیوم را حق مسلم ایران دانست.

این گزارش می افزاید، خبرگزاری کویت(کونا) نیز در گزارشی مجزا اعلام کرد، ملت وفادار ایران امروز در حمایت از انقلاب اسلامی با سر دادن شعار الله اکبر به سمت میدان آزادی حرکت کردند./

 

گزارش آسوشیتدپرس از حضور پرشور میلیون ها ایرانی حامی انقلاب
خبرگزاری آسوشیتدپرس از حضور میلیون ها ایرانی در سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حمایت از جمهوری اسلامی ایران در خیابانهای تهران خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، تصاویر تلویزیونی حاكی از حضور میلیونی مردم شهرهای مختلف ایران بخصوص تهران در راهپیمایی امروز حكایت دارد.

بر اساس این گزارش، این خبرگزاری اعلام کرد، هزاران ایرانی در میدان های آزادی و خیابان های منتهی به آن در حالی كه حامل پرچم های جمهوری اسلامی ایران و تصاویر رهبر ایران و امام خمینی هستند، شعارهای ضد آمریكایی، ضد صهیونیستی و ضد منافق سر می دهند. 

خبرنگار آسوشیتدپرس همچنین تأكید كرد، بر خلاف ادعای برخی رسانه ها، سرویس های گوگل، یاهو و تلفن همراه قطع نشده و برقرار است.

خبرنگار آسوشیتدپرس افزود، با وجودیكه وب سایت های مخالفان اعلام كرده بودند كه اغتشاشگران در نقاط مختلف تهران جمع می شوند تا سبز بودن آنها دیده شود، اما حضور پررنگی از چنین اجتماعاتی در بین خیل عظیم مردم حامی حكومت ایران مشاهده نشد

راهپیمایی گسترده ایرانیان تیتر اول بی بی سی شد
راهپیمایی پرشور امروز ایرانیان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به تیتر اصلی صفحه نخست بی بی سی انگلیس تبدیل شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری بی بی سی، این خبرگزاری با تصویری از راهپیمایی گسترده ایرانیان در میدان آزادی در گزارشی اعلام کرد، هزاران ایرانی حامی جمهوری اسلامی در بزرگداشت سی و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر كشور راهپیمائی برپا كردند.

بنابر گزارش بی بی سی، محمود احمدی نژاد در جمع مردم در میدان آزادی اعلام کرد دشمن سعی دارد از مسئله هسته ای به عنوان دستاویزی برای تسلط به خاورمیانه سوء استفاده کند.

احمدی نژاد تصریح کرد: ما غنی سازی اورانیوم 20 درصد را آغاز کرده ایم.


این گزارش حاكیست،یان لین، خبرنگار  بی بی سی در ایران با ارسال تصاویری از راهپیمایی گسترده مردم تهران در میدان آزادی و خیاباهای اطراف آن گزارش داد، میلیونها نفر ازمردم از خیابان های مجاور به سمت میدان آزادی در حرکت هستند.


وی افزود، احمدی نژاد در جمع مردم در میدان آزادی گفت، اکنون غرب 31 سال است که تلاش مذبوحانه ای را برای لطمه زدن به انقلاب آغاز کرده است و بی نتیجه ای برای جلوگیری از پیشرفت ما تلاش می کنند

راهپیمایی امروز نشان داد پروژه فتنه سبز ایران كاملا شكست خورده است
واشنگتن پست آمریكا به عنوان یكی از حامیان فتنه سبز نیز به شكست امروز این گروه در بر هم زدن راهپیمایی گسترده امروز حامیان دولت ایران اعتراف كرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری واشنگتن پست، توماس اردبرینگ خبرنگار واشنگتن پست گزارش داد، حضور كم تعداد حامیان فتنه سبز در راهپیمایی سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نشانه دیگری از شكست این گروه در دستیابی به اهدافشان است.

وی افزود: با وجودی كه مخالفان دولت حدود هشت ماه است كه به مخالفت با دولت ایران ادامه می دهند به هیچ موفقیتی دست نیافته اند و روز به روز تضعیف می شوند.

وی افزود: روسای این فتنه یعنی میرحسین موسوی و مهدی كروبی كه در انتخابات ماه ژوئن مقابل احمدی نژاد شكست خورده بودند از حامیان فتنه سبز خواسته بودند امروز در میان جمعیت حامیان دولت به خیابانها بیایند.

اردبرینگ با مایوسی تاكید كرد: امروز در واقع روز امتحان بزرگی برای آنها بود كه انها باز هم با شكست مواجه شدند.

خبرنگار واشنگتن پست افزود: با گذشت هشت ماه از اعتراض و آشوب های اعضای فتنه سبز پیشرفتی در كار آنها دیده نشده و اكثر اعضای این گروه معتقدند هیچ شانسی برای نتیجه گرفتن از این خرابكاریهایشان برای تغییر حكومت ندارند.

اردبرینگ خبرنگار واشنگتن پست همچنین حضور مردم ایران در راهپیمایی امروز را بسیار گسترده و پر شكوه اعلام كرد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز، برگ برنده ایران در مذاكرات هسته‌ای با غرب
با وجود تلاش شبكه تلویزیونی فرانس 24 برای كم‌رنگ جلوه دادن حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، در عین حال آن را برگ برنده ایران در مذاكرات هسته‌ای با غرب دانست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،شبكه تلویزیونی فرانس 24 كه تصاویر حضور گسترده مردم در میدان آزادی و خیابان‌های اطراف را به صورت زنده پخش می‌كرد، گزارش داد: در سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم سلطنتی غرب‌گرا در ایران، هزاران هزار نفر در حضوری گسترده حمایت خود را از دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.
این شبكه تلویزیونی كه بارها در پخش‌های مختلف خبری سعی می‌كرد حضور برخی اغتشاشگران در راهپیمایی 22 بهمن را تقابل بزرگ بین حامیان نظام و مخالفان آن جلوه دهد، سرانجام به حضور گسترده و باشكوه مردم در این راهپیمایی اذعان كرد و گزارش داد: این حضور می‌تواند برگ برنده ایران در مذاكرات هسته‌ای این كشور با غرب باشد.
فرانس 24 همچنین سخنان رئیس جمهور ایران در میدان آزادی را به صورت زنده و مستقیم پخش كرد. این شبكه با پخش سخنان احمدی‌نژاد مبنی بر تولید سوخت هسته‌ای با غنای 20 درصد، به ظرفیت ایران برای تولید 3 برابری آن اشاره كرد.